بابونه : تشریف فرمایی رییس محترم دولت تدبیر و امید و هیئت همراه را به استان شعر و گل و بلبل و زیستگاه علم و ادب " شیراز "! خیر مقدم و شادباش عرض مینماییم.

 

 

جناب آقای رئیس جمهورنیروهای پویا و فعال دانشجویی دانشگاههای استان فارس برخود میبالد که میزبان ندای باورهای مردمی خصوصأ قشر جوان و مطالبه گر دانشگاهی است .دانشجویان متحد انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برای ابراز نقطه نظرات و دیدگاههای دانشجویان اقدام به نظر سنجی از دانشجویان برای انعکاس به محضر رئیس محترم جمهور و هیئت همراه نمود که در حین تهیه پلاکاردهایی حاوی ابراز خوشحالی و انتقال نقطه نظرات سازنده دانشجویان به هیئت محترم دولت بنا به دستور  فرمانداری شهرستان کازرون از اجرایی شدن آن جلوگیری بعمل آمد  ! و دانشجویان را در بهت و ناراحتی فرو برود !

 آقای رئيس جمهور نیک میدانید که مهمترین دغدغه ی مردم آزادی است ، آزادی بر اساس و معیارهای اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران!!!سؤال اینجاست که : وقتی دانشجویان برای استقبال از هیئت دولت و رئيس جمهور محبوب کشور در محدودیت و تنگنا قرار گرفته و توان تبادل نظر و ارائه ی نقطه نظرات خود را نداشته باشد!!!آیا نقض صریح آزادی نیست...؟ آیا این اقدام بازدارنده مصداق ایجاد فاصله بین مردم و رئیس جمهور نیست ....؟آیا رئیس جمهور نباید شاهد شادابی و پویایی فرزندان میهن خود باشد....؟سیاستمداران و خدمتگزاران مملکت اطلاعات خود را برای بهتر اداره کردن کشور از چه منابعی به دست میآورند ....؟آیا مشکلات دانشجویی و همراه نبودن با آنها برای ابراز عقیده و مشارکت در امور کشور ، عملا نفی بخشی از توان و اطلاعات دولت محسوب نمیگردد ...؟...

هدف از تشریف فرمایی هیئت دولت به استان فارس صرفا دیدار با مسئولین نبوده بلکه دیدار با اقشار مختلف مردم است آیا تشکل های دانشجویی بایستی از این حق محروم گردند !آقای رییس جمهور امروز اکثریت دانشجویان فعال در برنامه استقبال از وزیر محترم نیرو در کازرون شرکت نکردند  بزرگترین تشکل دانشجویی شهرستان کازرون و برترین تشکل دانشجویی استان فارس"انجمن اسلامی دانشجویان متحد" واحد کازرون از برخورد فرمانداری به عنوان نماینده دولت در این شهرستان به شدت ناراحت بوده بدین لحاظ بمنظور انعکاس اعتراض خود در برنامه سخنرانی وزیر محترم نیرو حضور پیدا نکرده اند .

رئیس محترم جمهوردر نشستی که در هفته ی گذشته در استانداری فارس برای استقبال از حضرتعالی برگزار شد پیشنهاد گردید که جناب رییس محترم جمهور  یک نشست کوتاه با تشکل های دانشجویی استان داشته باشند که با جواب "نه"مواجع شدیم.در همان نشست نیز مطرح شد با توجه به انعکاس خبرهای ناخوشایند در شیراز و حمله افرادی بی انصاف و هنجار شکن که در ماه اخیر به شیر مرد مجلس شورای اسلامی ایران دکتر علی مطهری انجام شد یک نفر به نمایندگی از تشکلهای دانشجویی برای استقبال از رییس محترم جمهور با یک دست گل و یک جلد کتاب حافظ تعیین گردد ، که باز با جواب "نه مواج شدیم".ضمن جلب توجه به آثار باستانی استان خصوصأ آثار باستانی شهرستان کازرون که تأثیرات بسزایی در جلب توریست و رونق اقتصادی خواهد داشت ، سپاس و قدردانی از عمکرد مثبت دولت تدبیر و امید بویژه در زمینه ی سیاست برون مرزی را تقدیم داشته و موفقیت شما را در خلق پیروزی های افتخار آفرین برای آبادی میهن عزیز بر پایه ی آزادی و قانونمدار ی خواستاریم.

 

سامان کرم نیا دبیر انجمن اسلامی دانشجویان متحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون و عضو شورای سیاستگذاری تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان فارس 

You have no rights to post comments