چاپ
دسته: کازرون

بابونه: به گزارش ایلنا از شیراز سید عبدالرزاق موسوی، عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس نیز در همایش انتخاباتی اصلاح طلبان در شیراز با بیان اینکه گفتمان اصلاحات حمایت منطقی مجلس از دولت است افزود: اصلاح‌طلبان فارس به لیست واحد امید رای می دهند.

 

 

عبدالرزاق موسوی با طرح این سئوال که چرا اصلاحات؟چرا لیست واحد؟ می گوید: در بحث اینکه چرا جامعه و افکار عمومی به اندازه کافی به یک ارزیابی منطقی رسیده باشد که گفتمانی که می تواند شرایط آینده را به نفع ما با سرعت بیشتری تغییر دهدگفتمان اصلاحات است.

 

وی با بیان اینکه فساد، تبعیض، فقر و بداخلاقی امروز واژه هایی است که به شدت مردم نسبت به آثار آن حساس هستند، می افزاید: در مقابل این واژه های صفا، صمیمیت و صداقت محصول گفتمان اصلاحات است که مردم تشنه و شیفته آن هستند.

 

مسئول انجمن اسلامی معلمان فارس با بیان اینکه اتفاقات دولت نهم و دهم باعث شده تا جامعه نیازمند گفتمان اصلاحات و اعتدال باشد، می افزاید: اصلاح طلبان با درک صحیح از چنین شرایطی، وضعیت حساس کشور و منطقه و برای کمک به دولت و برداشتن گام دومی محکمتر اقدام به انتشار لیست واحد امید کرده است.

 

موسوی با بیان اینکه مجلس آینده باید مجلسی باهدف، برنامه ریز با دیدگاه های مشترک باشد، می افزاید: لازمه تحقق این مهم این است که تمامی دوستداران سربلندی کشور به لیست مشترک امید رای دهند.

 

در 5 حوزه کاندیدا نداریم

وی که حضورحداکثری مردم درانتخابات را زمینه ساز ایجاد حماسه ای بزرگ دانست و افزود: اصلاح طلبان با حضور گسترده پای صندوق های رای و تمکین از لیست امید حمایت خود را از گفتمان اصلاحات و اعتدال اعلام خواهند کرد.

 

موسوی با تاکید بر این موضوع که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حوزه های کازرون، فسا، لارستان، خنج، گراش، سروستان،خرامه و کوار و جهرم نامزد واجد شرایطی برای معرفی در لیست نداریم افزود: برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از برند اصلاحات با فرمانداری های این 5 حوزه مکاتبات لازم انجام شده است.