بابونه : قریب به دو سال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید می گذرد و در این ایام کوتاه شاهد تغییرات زیادی در فضای یاس آور گذشته هستیم که به همت دولت و ملت بزرگ ایران شکل گرفته است.

 

 

 

متن کامل بیانیه :

 

به نام خداوند راستی ها

سحرم دولت بیدار به بالین آمد   گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد

قریب به دو سال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید می گذرد و در این ایام کوتاه شاهد تغییرات زیادی در فضای یاس آور گذشته هستیم که به همت دولت و ملت بزرگ ایران شکل گرفته است. اینک در این ایام مبارک که مقارن با ولادت امام عدل و برابری حضرت علی ع  است شادی این جشن با حضور دولت بر آمده از رای ملت به استان کهن فارس مهد فرهنگ و تمدن ایران و شهر شعر و ادب شیراز دو چندان شده است. این سفر میتواند نقطه آغاز تازه ای برای همدلی و همزبانی دولت و ملت عزیز استان باشد در صورتی که من و تو ما بشویم و بر همان عهد پیشین خود در حمایت از دولت باشیم. دولت که کشور را به ریل عقلانیت و تدبیر بازگرداند.و در مجامع جهانی چهره زیبای ایران رخ پس از سالها نشان داد و سبب کرنش قدرتهای بزرگ در مقابل ملت ایران گردید.

اینک وقت تجدید عهد با دولتی است که در روز نخست با کوهی از مشکلات و مسائل اقتصادی و سیاسی حاصل هشت سال مدیریت غیر عقلانی و ناتوان روبرو بود و با تلاش شبانه روزی خود توانست از بخشی از این مشکلات بکاهد. اینک وقت تجلیل از دستاوردهای حوزه بهداشت و اقتصاد و به خصوص عرصه دیپلماسی است که علی رغم دلواپسی دلواپسان و کارشکنی نابخردان به نتیجه نشسته است.

لذا تشکلهای دانشجویی استان فارس ضمن یاد اوری دستاوردهای دولت وحمايت قاطع از دولت و دولتمردان و اعلام وجود برخی کاستی ها و نارسایی ها در مسیر اعتلای همه جانبه کشور دغدغه ها و مطالبات خود را اعلام می دارد :

1) از جناب اقای دکتر روحانی به عنوان ریاست شورای عالی امنیت ملی خواستاریم محکم و قاطعانه با آن دسته از افرادی که امنیت روانی جامعه را از طریق حمله به نمایندگان منتخب ملت و لغو پیاپی و اخلال در سخنرانی ها و برنامه های هم سو با دولت بر خورد کند تا شاهد رشد اینگونه بدعتهای خطرناک به نام انقلاب و اسلام نباشیم.

2) از جناب رییس جمهور منتخب ملت درخواست داریم که بر سر شعارها و عهد خود با ملت و بخصوص دانشجویان بماند و راه را برای تحقق هرچه سریعتر این وعده ها هموار کند.

3) از جناب آقای  دکتر روحانی  تقاضا داریم که جلوی دخالت نهادهای خارج از دانشگاه را در امورات دانشگاه و دانشجویان سد کند و راه را برای رشد کرسی های آزاد اندیشی و رشد تفکرات مختلف در دانشگاه باز کند.

4) از جانب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری بابت توجهات ویژه به مسایل دانشگاه آزاد سپاسگذاری میکنیم و تقاضا میکنیم که همکاری های دولت و دانشگاه ازاد را با سرعت و وسعت بیشتری ادامه دهند.

5 ) دانشجویان همواره به عنوان پیشقراولان تحول و اصلاح بلند خواسته های به حق و قانوی خود را فریاد میزند و اعلام میکند که ضمن حمایت از دستاوردهای دولت یازدهم خواستار توجه ویژه ریاست محترم جمهوری وشخص وزیر علوم به این دغدغه ها هستیم تا دوباره شاهد اتفاقات ناخوشايند در شهر شعر و ادب نباشیم.

با استعانت از خداوندگار بزرگ و آرزوی سعادت دولت در عرصه خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی

 

اردیبهشت 1394

تشکلهای دانشجویی استان فارس:

 

1- تشکل دانشجویی اصلاح طلب امید ایران

 

2-انجمن اسلامی دانشجویان متحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

 

3-انجمن اسلامی نو انویشان واحد مرودشت

 

4-تشکل دانشجویی موعود دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد

 

5-کانون اندیشه سازان واحد نوراباد ممسنی

 

6-تشکل سیاسی دانشجویی هرمان واحد مرودشت

 

7-تشکل دانشجویی آفتاب واحد شیراز

 

8-تشکل دانشجویی آفتاب واحد مرودشت

 

9-هیئت عاشقان حضرت زینب واحد لارستان

 

10-تشکل اسلامی سیاسی وحدت نو اندیشان بیضا

 

11-تشكل دانشجويي ولايت واحد سبيدان

 

12-هیات فرهنگی مذهبی شهید چمران واحد لارستان

 

13-هیئت رهپویان وصال دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده

 

14-تشکل اسلامی سیاسی زاگرس واحد ارسنجان

 

15-تشکل غدیر واحد استهبان

 

16-جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد لار

 

17-هیات مذهبی منتظران ظهور ارسنجان

 

 18-هیات دختران عاشورایی واحد سپیدان

 

 19-هیات پسران عاشوریی واحد سپیدان

 

 20-هیات امام حسن مجتبی (ع) واحد ارسنجان

 

21-تشکل دانشجویی آفتاب واحد شیراز

 

 22-هیات انصار المهدی واحد لارستان

 

23-هیات آل عمران واحد لارستان

 

24-هیات مذهبی صاحب الزمان واحد داراب

 

 25- تشکل کانون نشر اندیشه های نو واحد کازرون

 

26-تشکل دانشجویی وصال8 واحد فسا

 

 27-تشکل دانشجویی انجمن اسلامی اندیشه های جوان واحد داراب

 

28-تشکل مذهبی آل یاسین واحد کازرون

 

29-هیات فاطمه الزهرا واحد استهبان

 

 

 

 

You have no rights to post comments