چاپ
دسته: فارس

بابونه : به گزارش بابونه عصر روز چهارشنبه برابر با 18 شهریور ماه 1394 با حضور مهندسی مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور جلسه ای در محل استانداری فارس تشکیل گردید که در این جلسه نمایندگان احزاب و گروههای اصلاح طلب، اصولگرا و مستقل و برخی فرمانداران شهرستان های استان فارس شرکت داشتند.

 

در این جلسه پس از تلاوت قرآن ابتداء پژوهش، معاون سیاسی استانداری فارس ضمن تشکر از حضور نمایندگان احزاب، از فضای بوجود آمده برای فعالیت احزاب و گروههای سیاسی در دولت تدبیر و امید ابراز خرسندی نمودند. سپس سه نفر از فعالان سیاسی استان به نمایندگی از احزاب و گروه های اصولگرا، سه نفر به نمایندگی از احزاب و گروههای اصلاح طلبان و یک نفر هم به نمایندگی از احزاب مستقل دیدگاههای خود را در باره فعالیت احزاب و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان بیان نمودند.

 

بعد از آن هم مهندس افشانی، استاندار فارس در رابطه با جایگاه احزاب و نقش مهم آنها سخن گفت. ایشان ضمن تاکید بر نقش مردم در نظام جمهوری اسلامی تاکید نمودند باید به انتخاب مردم اعتماد کرد و همانند دوران دفاع مقدس سلایق مختلف سیاسی در کنار هم در جهت رشد و پیشرفت کشور همدل و همراه هم تلاش نمایند.

 

سخنران پایانی این جلسه هم مهندس مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور بود.  ایشان ضمن اشاره به اهمیت و نقش احزاب در تحولات کشور از نمایندگان احزاب و گروههای سیاسی استان فارس خواستند تا در باره راههای فعال تر شدن احزاب پیشنهادهای خود را مطرح نمایند. وی با  یادآوری  اصول قانون اساسی و قانون فعالیت احزاب ابراز امیدواری نمودند که زمینه برای فعالیت بیشتر و بهتر احزاب و گروههای شناسنامه دارد فراهم شود.

 

ایشان همچنین در باره ی انتخابات پیش رو و ضرورت رعایت سلامت انتخابات، سخنانی بیان نمودند و تاکید کردند که هیچ کس نباید از امکانات بیت المال له یا علیه کاندیداها استفاده نماید.

 

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به توجه وزارت کشور به فعالیت احزاب و گروههای سیاسی بیان داشتند که تا کنون نشست های دیگری هم در استان های دیگر با حضور نمایندگان احزاب و گروههای سیاسی تشکیل شده و از فرمانداران خواستند که برای نشاط سیاسی جامعه چنین نشست هایی در شهرستان ها هم بر گزار شود. پایان