بابونه: ۲۰ تشکلهای دانشجویی استان فارس در حمایت از سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی و فعالیت های دبیرخانه مرکزی تشکلهای اسلامی سیاسی دانشگاه ازاد اسلامی بیانیه ای صادر کردند.

 

 به گزارش بابونه ؛ متن این بیانیه به شرح زیر است: وحدت و انسجام ملی مهمترین رکن ثبات و سلامت جامعه است…

دانشگاه آزاد اسلامی نماد علم و اندیشه و آزادی بیان در فرایند فعالیت های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی و … است. کلمه “آزاد” در دانشگاه آزاد اسلامی نماد آزادی سلایق گوناگون است. و تشکلهای دانشجویی با نگرش های مختلف تایید این سخن را به منصه ظهور رسانده است.

تشکلهای دانشجویی در محیط دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد فضای روشن، عشق و انگیزه دانشجویان را در راستای علم و دانش و کسب آگاهی های سیاسی اجتماعی فرهنگی دوچندان کروده و این جز با حمایت های صادقانه هیات امنای محترم دانشگاه آزاد اسلامی همچون حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و آیت الله سید حسن خمینی و دکتر حمید میرزاده و  دکتر سید طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی محقق نخواهد شد و انتظار میرود زحمات تشکلهای دانشجویی “همواره” مورد لطف و حمایت مسولان دانشگاه ازاد اسلامی قرار بگیرد.

گرچه کج اندیشان و مغرضان نسبت به بزرگان نظام در فرایند فعالیتهای مختلف سیاسی و اجتماعی کم لطفی روا داشته و پیوسته حرکت مذموم و فرسایشی آنها با احساسات مردم در تعارض و در نگاه همگان ناهمگون بوده و  هست . اما آنچه که شاهد بوده آیم علیرغم همه ی این بی مهری ها و تخریب شخصیتها نتوانسته اند خدشه ای در عزم و اراده بزرگان محبوب نظام در پیمودن راه عزت و سربلند ی ایران عزیز ایجاد نمایند.

دانشجویان تشکلهای دانشجویی دانشگاه های ازاد اسلامی استان فارس ضمن محکوم کردن هرگونه بی حرمتی به بزرگان نظام، اعلام میدارد، بداخلاقی، عدم وحدت رویه و تخریب حریم دیگران را نقطه مقابل نظام دموکراتیک و مسموم کننده اذهان عمومی در عرصه بین المللی دانسته و آنرا محکوم می کند.

لازم میداند انتخاب شایسته  جناب حجت السلام نمازی را  بر مصدر اداره کل تشکلهای دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی تبریک گفته، عزت،سربلند و توفیق آن بزرگوار را از خداوند متعال خواهان و خواستاریم.و حمایت همه جانبه خود را از دبیرخانه مرکزی اعلام و ضمن قدرشناسی و تشکر از زحمات بزرگواران در اداره کل تشکلها و دبیرخانه مرکزی، امید است با حمایت های معنوی به صورت “ویژه” … از سوی آن سازمان ، فعالیتهای تشکلهای دانشجویی برای برنامه ریزی، رشد، آگاهی سیاسی،فرهنگی و علمی فراگیرتر و مصمم تر شده ، چراغ علم و معنویت در اقصی نقاط کشور عزیزمان هرچه بیشتر برافروخته و فروزان گردد…

۱-انجمن اسلامی دانشجویان متحد دانشگاه ازاد اسلامی واحد کازرون

 ۲-انجمن اسلامیً دانشجویان نواندیش دانشگاه ازاد اسلامی مرودشت

 ۳-کانون اندیشه سازان جوان دانشگاه ازاد اسلامی نوراباد ممسنی

 ۴-انجمن اندیشه برتر دانشگاه ازاد اسلامی فسا

 ۵-انجمن اسلامی دانشجویان روزنه دانشگاه ازاد اسلامی واحد اقلید

 ۶-انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد شیراز

 ۷-تشکل دانشجویی امید ایران دانشگاه ازاد اسلامی واحد شیراز

 ۸- تشکل اسلامی سیاسی افتاب دانشگاه ازاد مرودشت

 ۹- تشکل اسلامی سیاسی جمعیت اسلامی دانشجویان واحد لارستان

 ۱۰-کانون نشر انویشه های نو دانشگاه ازاد اسلامی واحد کازرون

 ۱١-تشکل انجمن اسلامی اندیشه سازان  جوان دانشگاه ازاد اسلامی جهرم

 ۱۲-هیات مذهبی آل یاسین واحد کازرون

 ۱۳-هیات پسران عاشورایی واحد سپیدان

 ۱۴-هیات دختران عاشورایی واحد سپیدان

 ١۵-تشکل زاگرس دانشگاه ازاد اسلامی واحد ارسنجان

 ١۶-تشکل منتظران ظهور واحد ارسنجان

 ١٧-تشکل غدیر دانشگاه ازاد اسلامی واحد استهبان

 ١٨-تشکل انجمن اسلامی دانشجویان واحد فیروز اباد

 ١٩-تشکل هرمان دانشگاه ازاد اسلامی واحد مرودشت

 ٢٠-تشکل ولایت واحد سپیدان

You have no rights to post comments