فهرست مطلب

بابونه : بقا مختص ذات اوست. هرگل که بیشتر به چمن می دهد صفا/گلچین روزگار امانش نمی دهد. دست تقدیر یکی دیگر از گل های ناب روزگار را چید و به سوی آسمان ابدیت پرواز داد. دوست و همکار ارجمند و وظیفه شناسمان از دبیران و فرهیختگان بنام در رشته ریاضی که بدون اغراق یکی ازبهترین ها درعلم و متانت و ادب و بزرگواری بود.

 

 او که با لبخند مملو از مهرش به گلستان علم وادب ما زینت دیگری بخشیده بود. بدون شک اکثر دوستان وهمشهریان فهیم ما با استاد همیشه جاوید زنده یاد معلم فرهیخته ابراهیم سیدجمالی آشنایی داشتند یا خودشان سعادت تلمذی ایشان را داشتند یا فرزندانشان از محضر این عزیز بنام خوشه چینی کرده اند.

 درهرحال عروج این عزیز فرهیخته را به جامعه فرهنگی کشور خصوصا همکاران عزیز و بزرگواردر آموزش و پرورش کازرون، خانواده مصیبت دیده این عزیز تازه سفرکرده و همه دوستان عزیز تسلیت عرض می نمایم امیدوارم خدای رحمن و رحیم غفران و مغفرت الهی و جنت نعیم را نصیب و بهره ایشان قراردهد و به بازماندگان دوستان و همکاران عزیز فرهنگی صبرجزیل عطا فرماید.

یاد و نامش تا همیشه و تا ابد جاودان شادی روحش الفاتحه مع الصلوات .

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز

مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

ضمنا مراسم مراسم تشییع جنازه آن مرحوم روز  یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 از ساعت 17 در بهشت زهرای کازرون برگزار می شود.

همچنین مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت آن مرحوم روز دوشنبه 1394/2/21 از ساعت 16/30 الی 18/30 در مسجد زید (کازرون) برگزار می گردد.

 

عنایت ابوالحسنی 19 اردیبهشت 1394 

 

You have no rights to post comments