بابونه : ماموران پليس آگاهي شهرستان "کازرون" استان فارس، افرادی را که با جعل گواهی پزشکی قانونی اقدام به کلاهبرداری می كردند را شناسايي و دستگیر کردند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان "کازرون" گفت:

ماموران پلیس آگاهی پس از وصول یک فقره پرونده قضایی مبنی بر اینکه فردی با جعل گواهی پزشکی قانونی اقدام به کلاهبرداری از يك شرکت بیمه در شهرستان "كازرون" كرده است،‌ شناسایی و دستگیري اين فرد جاعل را در دستور كار خود قرار دادند.

 

سرهنگ "مهرداد مشوق" ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتي ماموران اين فرد جاعل را شناسايي و وي را در منزلش دستگیر كردند.

 

وي بيان كرد: در تحقیقات انجام شده از متهم دستگیر شده،‌ مشخص شد وی با همدستی دو نفر دیگر اقدام به جعل اسناد دولتی و کلاهبرداری از يك شرکت بيمه مي كردند كه هر دو همدست وي نيز توسط ماموران دستگير شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان "کازرون" گفت: هر سه متهم دستگير شده در تحقيقات به جرم خود مبني بر كلاهبرداري از آن شركت اقرار و پس از تشكيل پرونده به مقام قضایی معرفي شدند.

"

سرهنگ مشوق" خاطر نشان كرد: پليس با اشراف اطلاعاتي به جاعلان و کلاهبرداران اجازه سوء استفاده را نخواهد داد و فضا را براي آنان ناامن خواهد کرد. 

You have no rights to post comments