بابونه : عنایت الله ابوالحسنی :  مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید آموزش وپرورش کازرون با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، مسئولان و جمعی از فرهنگیان کازرون صبح روزیکشنبه 22 شهریورماه 94 در باشگاه فرهنگیان کازرون برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن و سرود جمهوری اسلامی و قرائت دکلمه توسط سرکارخانم صدیق آغاز گردید.

در ادامه ی این مراسم امام جمعه کازرون باتوجه به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت آموزش و پرورش و رسیدگی به اقتصاد و معیشت فرهنگیان نکاتی را یادآور شدند. ایشان سپس درارتباط با مراسم تودیع و معارفه و تقدیر و تشکر از جناب آقای دیانتی نسب اظهارداشتند که از همه رؤسای قبلی آموزش و پرورش تشکر می کنم و اضافه نمودند که من درعزل ونصب ها کمتر دخالت می کنم اما آموزش وپرورش جایگاه مهمی است. جناب دیانتی نسب با پاکدستی این مسئولیت را پشت سرگذاشتند ، البته هرکسی هم دارای عیب و نقصی است و در کارش عیب هست من هم عیب دارم در هرحال ضمن تبریک به جناب آقای عباسی امیدوارم همچنان که درمدت چندسالی که معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش بودند بتوانند فراجناحی عمل نمایند .

 در ادامه ی این جلسه، آذری، مدیر کل آموزش و پرورش فارس از امام جمعه و فرماندار و سایر مدیران سابق آموزش و پرورش کازرون تشکرکردند و با بیان آیه ای از قرآن مجید "ولقد من اله من المؤمنین ...ویزکیهم ویعلمهم الکتاب والحکمه...اهمیت هدایت انسان را در امر تعلیم و تربیت بیان نمودند و گفتند ما در امر تعلیم و تربیت نباید دنبال معجزه باشیم معجزه اصلی همان تعلیم و تربیت بر اساس آیه قرآن مجید است.  ایشان درادامه ضمن تشکر از زحمات جناب دیانتی نسب از تواضع و فروتنی و ارزشی بودن ایشان تقدیرنمودند و در زمینه قبول مسئولیت جناب آقای عباسی ضمن تبریک و تشکر ، باتوجه به عدم علاقه جناب عباسی در زمینه ی قبول مسئولیت اظهارداشتند که پی گیری دوستان موجب قبول مسئولیت ایشان دراین دوره بی پولی شدند و بیان کردند امیدوارند ایشان با خلاقیت و توانمندی زمینه ساز آموزش و پرورش بسیارخوب و سازنده باشند.

پس از سخنان مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس، مرتضی دیانتی نسب ، مدیرسابق آموزش و پرورش کازرون عملکرد و سیاست های دوران مدیریت خود را بدین شرح بیان نمودند: استفاده از سند تحول بنیادین به عنوان نقشه راه، توجه ویژه به تحقیق و پژوهش، رشد کمی و کیفی مقالات پژوهشی دانش آموزان و همکاران، راه اندازی تاتر انگلیسی به فارسی، نجوم و آموزش در دانشگاه فرهنگیان، کمیته پژوهشی با روحانیون، همکاران، و دانش آموزان، تکریم ارباب رجوع، بهاء دادن به تولید علم و ادب، باور به استقلال حوزه تعلیم و تربیت با مدیریت استقلال طلب و به دور از سیاسی کاری ، نگرش علمی و حرفه ای به نیروی انسانی، تعادل سازنده با همه نهادها، تمرکز بر مشی همه مسئولین به ویژه مقام معظم رهبری، تعمیر و ساخت و ساز مراکز آموشی و ...

دیانتی نسب در ادامه ی سخنان خود از همه مسئولین شهرستان کازرون و روسای پیشین آموزش و پرورش این شهر و همچنین خانواده ی خود تقدیر و تشکر کرد و از کاظم عباسی، مدیر جدید آموزش و پرورش کازرون به عنوان مدیر شایسته و لایق و خلاق یاد نمود و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم لوح تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش فارس از مرتضی دیانتی نسب و حکم انتصاب کاظم عباسی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش کازرون قرائت گردید.

کاظم عباسی، مدیر جدید آموز و پرورش کازرون به عنوان آخرین سخنران این مراسم در سخنان کوتاهی از فصل مهر به عنوان فصل آغاز تلاش و کوشش دوباره یاد نمودند و ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان سابق آموزش و پرورش کازرون از خدای متعال برای آنها آرزوی موفقیت نمودند و سخنان خود را با این شعر به پایان رساندند : خدایا چنین کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

مدیریت و همکاران سایت بابونه ضمن تقدیر از زحمات آقای دیانتی نسب برای موفقیت مدیریت جدید آموزش و پرورش کازرون آرزوی موفقیت دارند. پایان 

You have no rights to post comments