چاپ
دسته: مقالات عمومی

بابونه: با نزدیک شدن به 22  بهمن‌ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تداعی فریاد از بن جان بر خواسته‌ی ملت ایران برای استقلال و آزادی و پس‌ازآن حماسه‌ی جوانان و شیر مردان اقصی نقاط کشور در مقابله با دشمن متجاوز  که دخالتی آشکار در نظام جمهوری اسلامی بود یادآور عظمت و نفوذ جاودانی بنیان گزار کبیر انقلاب است.

 

جبران هزینه‌ی مادی که ملت ایران برای این وقایع بزرگ متحمل گردید به گذر زمان متصور است اما جبران خسران نیروی انسانی و شهدای گران‌قدر انقلاب و جنگ تحمیلی که با رشادت و عرق به میهن، سربلندی ملت ایران را بیمه و همه‌ی هستی خویش را برای حفظ تمامیت ارضی کشور در طبق اخلاص نهادند جز با حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های معنوی آن عزیزان میسر نخواهد بود و چه نیکوست قدرشناسی از مدافعان و رزمندگان عزیزی که هم‌اکنون نیز در جای‌جای ملک میهن برای آسایش و امنیت کشور به سازندگی و پاسداری مشغول هستند .

لازم می‌داند تبریک و شادباش صمیمانه خود را به مناسبت اعطای درجه سردار سرتیپ دوم پاسدار حاج ابراهیم نوروزی فرمانده تیپ مهندسی رزمی و پدافند غیرعامل 46 امام هادی (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران استان فارس تقدیم داشته و از اینکه این ارتقاء بر اساس معیارهای اصولی رشد سازمانی و احراز شایستگی به ایشان اعطاء گردیده است بسیار خوشحال و از خود می‌بالیم.

ضمن آرزوی توفیقات برای آن جناب و همه‌ی بزرگان و پاسداران گران‌قدر ایران عزیز، امیدوار است با استفاده از فرصت ارزشمندی که در اختیاردارند هرچه بیشتر مایه خیروبرکت برای ملت بزرگ ایران و در ارائه‌ی خدمات خصوصاً به  مناطق محروم کشور موفق و مؤید باشند. إن شاءالله

 

سامان کرم نیا دبیر انجمن اسلامی دانشجویان متحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون و عضو شورای سیاست گزاری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان فارس